Menu:

Dárkové poukazy od společnosti Firma na zážitky

Konec června je ideální dobou k zamyšlení se nad tím, jak chceme prožít letošní léto. Nejen však vysněné dovolené a nejrůznější akce s přáteli jsou cílem letního období. Řada osamělých jedinců by se ráda v tomto kouzelném ročním období seznámila. Díky nevšedním zážitkům od společnosti Firma na zážitky se Vám může toto přání splnit. Stačí si jen vybrat ten pravý zážitek pro Vás na této webové adrese: www.firmanazazitky.cz.

Firma na zážitky Vás přímo vyzývá ke koupi některého z dárkových poukazů na zážitkové pobyty. Dárkové poukazy od společnosti Firma na zážitky je možné vybrat mimo jiné také podle Vašich zájmů. Spoustu krásných chvil s Vaším partnerem můžete prožít během pohodového víkendu na Šumavě. Hotel se nachází v samém centru přehrady Lipno. Ve chvílích, kdy se nebudete chtít pouze koupat, můžete navštívit některou z památek rodu Rožmberků. Za zmínku určitě stojí zejména klášter ve Vyšším Brodě nebo zámek Český Krumlov, který patřil nějakou dobu také králi Rudolfu II. Krásným výletem se může stát také procházka k rozhledně Stezka korunami stromů. Na kolech můžete vyrazit například k Vítkovu Hrádku nebo ke hradu Rožmberk. Šumava Vás svou krásnou přírodou, nejrozmanitější nabídkou ke sportování i ke kulturnímu vyžití přímo nadchne. Balíček Pohodový víkend na Šumavě pro dva obsahuje ubytování na dvě noci, dvakrát vstup do bazénu a snídaně ve formě švédských stolů.

Nevšední chvíle můžete prožít také při gurmánských zážitcích. V jejich rámci je pro Vás přichystána například večeře s odpočinkem v pivní lázni,degustatní menu v Žižkově věži nebo středověká žranice pro dva. Nechejte se zlákat bohatou nabídkou Firmy na zážitky a prožijte léto svých snů! 

19. 06. 2014