Menu:

Seznámení s cizincem jako vystřižené z červené knihovny

Toužíte po nekonečné lásce, avšak doposud jste neměla zrovna dvakrát štěstí ve vztazích? Toto přání si ve svém nitru nosí nejedna žena.

Zažijte také Vy šťastné seznámení jako hrdinka ve Vaší oblíbené knize

Pravděpodobně jste o nenaplněné lásce četla také v několika knihách z červené knihovny. Hlavní hrdinka se během studia bezhlavě zamiluje do svého spolužáka a po několika schůzkách to vypadá, že přeskočila ona pomyslná jiskra. Pár spolu tráví veškeré volné chvíle a těší se z náklonnosti jeden druhému. Po několika měsících však opadá počáteční zamilovanost a přichází první neporozumění. V novém akademickém roce přichází na fakultu nová milá studentka, která je svou postavou atraktivní tak, že se za ní rád otočí každý mladý muž. Bohužel pro hlavní hrdinku také ten její. Nová dívka okouzlí přítele hlavní hrdinky svým šarmem, štíhlou postavou nebo jen tím, že si s ní může popovídat tak zvaně o všem možném. Po několika týdnech se chlapec se svou dívkou rozchází, neboť se až po uši zamiluje do této atraktivní slečny. Po pár probrečených nocích a několika týdnech nechuti seznámit se s jiným partnerem, si dívka dává inzerát do školního informačního systému s titulkem hledám muže k seznámení. Po pár dnech odpovídá na odpověď cizinci studujícímu na fakultě v rámci zahraničního studijního programu. Nakonec celý příběh končí šťastným happy endem.

Evropská seznamka jako cesta k zamilování

Stejně šťastně může dopadnout také Vaše seznámení prostřednictvím internetové Evropské seznamky. Stačí, když si najdete během každodenního surfování po internetu čas na založení vlastního profilu na této webové stránce www.evropska-seznamka.cz. Prostřednictvím Vašeho profilu Vás mohou oslovit muži, kterých jste doposud nevšimla. Na seznámení s Vámi na Evropské seznamce čekají muži z téměř celého světa. O tom, že každý si zaslouží najít jednou svou lásku na celý život, se brzy můžete sama přesvědčit na této online seznamce.

28. 03. 2018