Menu:

Evropští muži

Najít si muže v evropské zemi určitě není špatné. Vybrat si lze z různých typů mužů. Jakousi klasikou jsou páni kutilové. Ti jsou schopni se velmi efektivně postarat o domácnost ve všech ohledech. Ženy, kteří mají doma takovéto muže, si nemusejí určitě zoufat, ba naopak. Tito muži jsou schopni zejména připravit skvělé pokrmy evropské kuchyně. Samozřejmostí je také práce v domácnosti. Na mysli máme hlavně uklízení a také stárání se o domácnost. Osudová seznamka štěstí to dokáže.

Evropští muži jsou přeci jenom českým i moravským dívkám mnohem bližší, než-li je tomu u mužské části na jiných kontinentech. Určitě by vás možná lákal muž kupříkladu z Afriky nebo z Blízkého východu, ale pravdou zůstává, že zde mají lidé zcela odlišný pohled na svět a po prvotních nesmělých seznamovacích krocích nastává jisté rozčarování, které by nemuselo být tolik příjemné. Mnohem ideálnější volbou tak zůstává lovení mužů z našeho evropského rybníčku, neboť přeci jen je mnohem větší čance, že narazíme na toho pravého nejenom na prchlivé chvilky v zamilovaném opojení, ale i muže na celý život. Není problém si vybrat opravdu přitažlivé muže, kteří mají tolik lákavé charisma, přesně takové vám zajistí seznamka štěstí. Evropští muži jsou v tomto ohledu značně specifičtí.

Obrovskou výhodou je rychlé překonání jazykové bariéry. Pokud si žena najde muže sice z cizí země, ale na druhou stranu přeci jenom z Evropy, tak je zde veliká šance, že si velice rychle porozumí, samozřejmě, pokud nemíří do destinací jakou je kupříkladu Maďarsko, kde je jazyková bariéra mezi případnými partnery mnohem propastnější. Ideální jsou spíše země jako Německo, Švýcarsko či Rakousko pro německy mluvící ženy, nebo další lákavé země především od českých hranic na západ.  Určitě je tedy nasnadě si vybírat právě zde, jelikož máte jistotu, že si zvolíte partnera z civilizované země a nebudete se muset obávat velkých propastí mezi oběma kulturami.

 

30. 05. 2011