Menu:

Divocí muži z jižní Evropy

Je mnoho žen, které mají rády u mužů smyslnost a to, že jsou tito muži tak trochu divocí. V čem spočívá ona nezkrotná energická povaha takovýchto mužů? V první řadě je nutné zmínit temperament. Mnozí nejen italští muži jsou velmi temperamentní a jsou schopni velmi dobře zaujmout svým vystupováním již na první pohled. Takovíto divocí muži potřebují ve svém životě především pohyb a také vzrušení, evropské seznamky většinou nabízejí takové muže, neboť aktivní muži se do seznamky přihlásí.

Jestliže bychom měli poradit ženám, jak na ně, tak ideální volbou by bylo zejména různé adrenalinem nabité aktivity! Takovýchto aktivit je opravdu velké množství, přičemž začít bychom mohli například tandemovým seskokem. Tato aktivita je doslova ideální volbou, jak si najít krásné jižanské muže, kteří jsou jednak divocí a jednak se nebojí i nebezpečnějších aktivit. Tandemové seskoky jsou velmi příjemnou záležitostí, při které se ženy uvolní a jsou schopny se opravdu bavit. Co se týká samotných adrenalinových aktivit, tak špatnou volbou nejsou také třeba různá rychlá auta, kterými je možné jezdit jak terénem, tak i po zpevněných komunikacích. Muži především z podhůří Alp milují také mnohé zimní sporty, při kterých si mohou užít jak rychlost, tak i překvapení. Osudová seznamka štěstí má pro vás také překvapení ve formě sympatických a chytrých mužů.

Vynikající volbou je například lyžování. Ostatně české hory a také třeba Alpy nabízejí v tomto ohledu prakticky nekonečné možnosti. Zapomenout nelze ani na snowboarding, který milují jak zahraniční, tak i čeští pánové. Pokud si chce někdo najít spíše divoké muže z velkoměsta, tak určitě nepřijde zkrátka. Muži z Říma a jiných velkoměst se umí také velmi dobře rozparádit při rozličných aktivitách. Typické jsou v tomto ohledu zejména aquaparky, kam se mohou zájemci bez problémů vydat. Zejména různé atrakce typu skluzavek a jiných vodních radovánek jsou neskutečně skvělé. Lze při nich vybít obrovské množství energie.

30. 05. 2011