Menu:

Náušnice jako dárek

Náušnice patří od nepaměti k nejoblíbenějším šperkům, které zejména ženy rády nosí k nejrůznějším příležitostem. Jedná se o ozdoby, které mohou být vyrobeny z nejrůznějších materiálů. Většina žen upřednostňuje zejména stříbrné či zlaté náušnice. Výjimkou však nejsou ani náušnice vyhotovené z jiných druhů kovu, jako je ocel nebo platina. Zejména ženy žijící přírodním stylem rády nosí náušnice z přírodních materiálů. Nejen materiál náušnic je rozmanitý, ale také způsoby uchycení náušnic na ucho, jsou různé.

Chceme-li ozdobit svůj obličej tímto šperkem, je ve většině případů nezbytné, dříve než si náušnice vybereme, nechat si propíchnout ucho, aby bylo možné náušnice přichytnout.  Bohatou nabídku nejrůznějších šperků je možné shlédnout také v elektronickém klenotnictví www.hodinky-klenoty.cz, kde najdete nejen nejrůznější druhy náušnic, ale také jak název již vypovídá hodinek, řetízků, náramků na ruku či prstenů.

Pokud si již nyní lámete hlavu nad tím, jakým vánočním dárkem potěšit Vaši maminku či dceru pod vánočním stromečkem, pak vězte, že právě stříbrné náušnice se mohou stát tím nejhezčím vánočním dárkem. Nadchl Vás tento nápad, avšak nejste si příliš jisti tím, jaké takové náušnice vybrat? Pak byste v přední řadě měly vědět, že nejen druh kovu, ze kterého jsou náušnice vyrobeny, ale také tvar obličeje hraje důležitou roli.

Pokud má například Vaše maminka kulatý obličej, měla byste vědět, že k takovému obličeji se nejvíce hodí podlouhlé náušnice, které tvar jejího obličeje vhodně prodlouží. Dobrou volbou v tomto případě určitě nebudou kruhy, ani příliš zdobené a výrazné náušnice. Podlouhlými zlatými náušnicemi docílíte delšího obličeje a zakryjete jeho kulaté rysy. 

25. 09. 2013