Menu:

Sympaťáci z Evropy

Jestliže se o evropských sympaťácích tvrdí, že jsou nešikovní, tak je to naprostá lež! Skutečnost je taková, že výjimky se stoprocentně najdou, nicméně tito pánové jako tací jsou povětšinou hodně přitažlivý. Pokud bychom měli evropské muže nějakým způsobem rozdělit podle toho, jak vypadají, tak by se jednalo o muže, kteří jsou hubení a o muže, kteří jsou lehce silnější. Takoví chlapi jsou pro ženy prý mnohem přitažlivější.

Samotný výběr gentlemana je ryze na ženách, které o ně mají zájem. V první řadě, tedy u svalnatých mužů, je třeba vypíchnout to, že takoví pánové jsou velmi dobře vypadající. Většinou mají vysportovanou postavu, za kterou by se nemusel stydět kdejaký atlet. Pravda je ovšem ta, že je nutné si dát pozor na to, aby takovéto muže nazajímala více posilovna, než přítelkyně. Evropská seznamka takové muže nenabízí.

Svalnatí evropští gentlemani ovšem zcela jistě netvoří většinu. Na mysli máme evropské muže, kterým mnohdy nějaké to kilo navíc nevadí, nicméně i tak jsou schopni zaujmout velmi přitažlivou postavou a vzhledem. Pro sympaťáky vyšší hmotnosti platí prakticky úplně to samé. Jsou schopni také velmi dobře zaujmout svým vzhledem velké množství žen. Když si vezmeme svalovce, tak zjistíme, že jejich touha po posilování je poměrně velká, ale samotná realita se v mnohém liší. Tyto muži by chtěli zhubnout abnormálním způsobem, ale jejich vůle je poměrně nízká. Ženám to často ovšem vůbec nevadí, jelikož právě s nějakým tím kilem navíc je muž schopen mnohým ženám imponovat.

Co se týká plnoštíhlých pánů a toho, odkud pocházejí, tak je třeba říct, že pocházejí v podstatě ze všech koutů Evropy, zkuste web osudová seznamka štěstí, kde určitě najdete. Jednat se může například o muže z Německa anebo o muže pocházející klidně odněkud z Francie. Je jen a jen na ženách, jakého gentlemana si vyberou na seznamce vyberou a ze které části Evropy bude pocházet.

30. 05. 2011