Menu:

Poznejte krásy jižní Moravy

Jestliže patříte mezi ty, kteří rádi poznávají nejen zahraničí, ale dokáží ocenit také krásy naší země, rozhodně se vydejte prozkoumat jedinečnou oblast – jižní Moravu. Jižní Moravu si zamilujete na první pohled – mohou za to nejen útulné vinné sklípky, ale také řada přírodních, kulturních a historických památek. V této oblasti najdete prostě vše. Nechybí ani dostatek sportovního vyžití pro všechny aktivní sportovce. Jižní Morava je ideální dovolenou pro jednotlivce, zamilované páry, rodiny s dětmi i důchodce. Každý si zde najde to pravé. Pojďte se s námi inspirovat, která konkrétní místa byste si neměli při své dovolené na jihu Moravy nechat ujít.

Milovníci přírody by měli rozhodně navštívit krasovou oblast Moravský kras. Kromě jedinečných jeskynních systémů (například Punkevních jeskyní), zde na vás čekají i další přírodní zajímavosti, jako například známá propast Macocha. Hluboká je 138,4 metrů. Pokud to chcete mít k jeskyním i propasti Macocha co nejblíže, můžete si vyhledat ubytování podle slov ubytování Macocha. V její blízkosti dále najdete například Větrný mlýn v Rudici, Aquapark v Blansku, zámek v Rájci nad Svitavou, pivovar v Černé hoře nebo rozhlednu ve Veselici. Moravský kras vám toho může nabídnout ještě mnohem více. Toto je jen krátký seznam zajímavostí, které stoji za to navštívit.

Chcete si svou dovolenou na jižní Moravě užít se vším všudy? Jistě hledáte také to pravé ubytování, které vám poskytne dostatečný komfort a zázemí. Velice dobrých hodnocení dosahuje hotel Probe. Ubytovat se můžete v jednom z osmdesáti pokojů a využít můžete také stravování přímo v hotelové restauraci. V hotelu Probe se navíc ubytujete za skvělou cenu. Součástí hotelu je i vlastní parkoviště. Kapacita celého hotelu je sto padesát osob. Pro více informací navštivte internetovou adresu www.hotelprobe.cz

29. 01. 2015