Menu:

Sportovně založení muži z celého světa

Kdo miluje pohyb, určitě si hledá protějšek, který je v tomto ohledu naprosto stejný a má rád prakticky všechny druhy pohybových aktivit. Sport v současné době patří mezi hodně skloňovaná slova a pravda je taková, že v době mnohých civilizačních chorob a také v době, kdy existuje celá řada rychlých občerstvení a nezdravé stravy, je právě pohyb jedním z nejúčinnějších receptů na obezitu a na ostatní civilizační choroby.

Volba sportovně založeného muže je stoprocentní sázkou na jistotu. Muž, který si takovouto ženu najde, určitě nebude mít sklony k tomu, že by doma pouze seděl u televizoru, anebo že by trávil svůj volný čas v různých restauračních zařízeních. České a slovenské ženy milující pohyb jsou typické zejména tím, že tento pohyb neustále vyhledávají a vyžadují, seznamka je pro ně zajímavou záležitostí, jak sportovně aktivního muže najít. Většinu pohybových aktivit logicky nechtějí muži také provozovat sami, takže si vyžadují od své přítelkyně co největší pozornost a její přítomnost u mnohých sportů. Sportovné aktivní muži mají ale rádi i procházky. Ty nemusejí být nikterak náročné, nicméně jejich pravidelnost je v podstatě jakousi nutností. Často bohatě stačí nějaká procházka volnou přírodou anebo vycházka do parku.

Česká republika má velmi krásnou přírodu, a pokud člověk vyrazí například na hory, tak určitě v ničem neprohloupí. Třeba Krkonoše určitě učarují nádhernou přírodou a také možnostmi procházek, které nemusejí být ani tolik náročné. Na Moravě okouzlí hlavně Jeseníky se svou nejvyšší horou Pradědem, která se dá zdolat mimo jiní také například na kole. Pokud ovšem hledáte třeba muže z Berlína, kteří milují sport, tak určitě není všechno ztraceno, jelikož hlavní město nabízí obrovské množství různých aktivit, kterými se dá volný čas bez větších problémů naplnit. Stačí jen chtít a po nějaké té aktivitě se poohlédnout, seznamka štěstí vám poradí jak na to.

30. 05. 2011