Menu:

Romantický víkend v ubytování jižní Morava

Seznámila jste se nedávno se zajímavým mužem a domluvili jste se na společném prodlouženém víkendu? Romantickou atmosférou k pobytu láká zejména jižní Morava. Tato část České republiky má rozhodně turistům co nabídnout. Na jižní Moravu se můžete vydat za překrásnou přírodou, pohádkovými pamětihodnostmi, folklorem i jedinečnými moravskými gastronomickými specialitami. Z ubytování jižní Moravabudete mít skvělý výchozí bod pro návštěvu dvou památek zapsaných do Seznamu UNESCO.

První z nich je brněnská Vila Tugendhat, která byla postavena ve funkcionalistickém stavebním stylu v letech 1929 – 1930. Druhou památkou UNESCO je Lednicko-valtický areál, kterému se často přezdívá také Zahrada Evropy. Lednicko-valtický areál představuje nejrozsáhlejší parkově upravenou krajinu na světě. Lednicko-valtický areál je rájem nejen pro milovníky pěší turistiky, ale také pro cyklisty. Vaši návštěvu si zaslouží nejen zámek v Lednici a ve Valticích, ale také řada drobných romantických staveb, jako kaple Svatého Huberta, Dianin chrám, Apollonův chrám, umělá zřícenina Janohrad či Minaret. Nad městem Valtice se rozprostírá kolonáda na Rajstně.

Romantický pobyt můžete prožít také v malebném prostředí jižních Čech. Ubytování podle Vašich představ si můžete vybrat na internetovém portálu Kamsi.cz a to konkrétně na této webové adrese ubytovani.kamsi.cz/jizni-cechy/levne-ubytovani/. Jižní Čechy jsou protkány sítí pohádkových hradů a zámků, pěknou přírodou, slatinnými lázněmi, rozhlednami, pivovary i tajuplným podzemím.

S ubytováním jižní Čechy si budete moci vychutnat například pobyt v Hluboké nad Vltavou, kde Vás k návštěvě láká jeden z nejpohádkovějších českých zámků, i zoologická zahrada Obora. Odtud se můžete na kole vydat do Českých Budějovic.

28. 09. 2016