Menu:

Vánoční dárek pro muže

Patříte k ženám, které nic nenechávají na poslední chvíli a které rády pošilhávají po nakupování dárků již na sklonku léta? Chcete-li být letos pod vánočním stromečkem originální, vsaďte na typy od Firmy na zážitky. V jejím nabídkovém katalogu naleznete inspiraci pro celý rok. Dárky z této webové adresy www.firmanazazitky.cz můžete nadělit celé rodině. Vašeho partnera můžete pod vánočním stromečkem letos potěšit například wellness víkendem na Vysočině, která se v poslední době stává skutečným rájem chalupářů. Během wellness víkendu dopřejete Vašemu tělu i duši zasloužený odpočinek.

Vánoční dárek pro muže Vám umožní odložit na pár dnů pracovní starosti a užívat si jen tak rodinného pohodlí. V zimě budete moci vyrazit na Vysočinu na běžky, kochat se zimní krajinou a užívat si přitom zimních radovánek.  Součástí balíčku je také neomezený vstup do finské sauny, parní lázně i relaxační místnosti. Potrpí-li si Váš partner na trochu adrenalinu, pak jej můžete obdarovat například poukazem na tandemový seskok padákem nebo na bungee jumping. S vánočním dárkem pro manžela v podobě poukazu na romantický výlet do Kutné Hory budete v jeho očích za skutečnou královnu. Během tří dnů si tak uděláte na sebe navzájem čas.

Vánoční dárek pro přítele může mít také podobu jízdy ve Ferrari 458 Italia, golfu na zkoušku nebo kurzu snowkitingu. Romantické chvíle prožijete také při letu balonem pro dva nebo při večeři sushi, během kterého toho budete moci snít, kolik uvážíte za vhodné. Na sushi si můžete pochutnat v Praze v restauraci Miyabi. 

28. 08. 2014