Menu:

Netradiční seznámení při tandemovém seskoku

Tandemový seskok padákem jistě patří mezi netradiční formy seznámení s mužem. Profesionální instruktoři i tandem piloti jsou totiž především mladí muži atletického vzhledu, může se tedy stát, že i vy si s některým padnete do oka během zaškolení nebo seskoku. Aniž byste to čekaly, můžete být pozváni na rande, ze kterého se může vyvinout krásný, dlouhodobý vztah.

Tandemové seskoky jsou pravým adrenalinovým zážitkem, při kterém odhodíte veškeré zábrany a projevíte značné množství emocí. A právě v přirozenosti je krása. S instruktorem strávíte přibližně půl hodiny při pozemní přípravě a instruktáži, což je dostatečně dlouhá doba na prokázání vzájemných sympatií. Tandempilot vám potom věnuje dalších více než 30 minut svého času, který zahrnuje let letadlem, volný pád a let na padáku. V letadle budete pevně připevněna na hruď svého tandempilota, který s vámi následně vyskočí z letadla a provede s vámi celý seskok. Volný pád trvá přibližně 50 vteřin a je tím nejsilnějším zážitkem při seskoku na padáku. Ve výšce 1500 metrů nad zemí pak instruktor otevře padák a vy se budete oddávat dalším 6 – 10 minutám krásného letu na padáku. Tandemový seskok je zakončen hladkým přistáním do pozice vsedě.

Dalším mužem, který si může získat vaše sympatie, je pilot kameraman. Pokud požadujete i fotodokumentaci a video, kameraman vám od nástupu do letadla až po přistání pořídí kvalitní snímky a video. Fotografie vám následně předá vypálené na CD a video sestříhá a ozvučí do poutavé formy. Bezprostředně po seskoku se tedy ihned můžete pochlubit vaším výkonem.

Pokud byste se po seskoku rády občerstvily, v internetovém vyhledávači hledejte odpovídající letiště s restaurací například pod pojmemtandemový seskok Praha. A má-li váš tandempilot čas, můžete ho určitě pozvat na dobrou kávu a podělit se o své pocity a čerstvě nabyté zážitky.

10. 07. 2012